دانلود افکت متن پلنگ سیاه

دانلود افکت متن سینمایی افکت متن سینمایی افکت متن سینمایی پلنگ سیاه افکت متن Black Panther دانلود افکت متن پلنگ سیاه

دانلود افکت متن پلنگ سیاه

دانلود افکت متن با سلام خدمت همراهان همیشگی زونکن امروز با شما هستیم با یک افکت متن Black Panther سینمایی پلنگ سیاه امیدوارم از این افکت متن Black Panther نهایت استفاده رو ببرید و لذت ببرید

افکت متن سینمایی پلنگ سیاه

این اثر افکت متن سینمایی پلنگ سیاه در مورد طراحی شما است. آیا فیلم پلنگ سیاه را دیده اید؟ این یک فیلم سینمایی عالی است، درست است؟ ما این را دوست داشتیم گرفتن یک فیلم مانند یک آرم با اثر بلندی پانچ سینمایی ۳D Text. از همه سبکهای افکت متن سینمایی، این یکی منحصر به فرد است. به لطف قدرت اشیاء هوشمند، کیت گرافیکی به خوبی طراحی شده است تا لوگوهای سینمایی، متون و هر نوع گرافیکی که مایل به چشمک زدن می خواهید باشد.

اطلاعات افکت متن سینمایی

  • Format: Layered PSD
    Size: 79 MB
    Dimensions: 2000×۱۵۰۰ Pixels
    Smart Objects: Yes
    Minimum Photoshop Version: CS3

نحوه دانلود افکت متن پلنگ سیاه برای دریافت فایل طرح پیش نمایش مورد نظر و اطلاعات مربوط به اندازه و حجم فایل کافیست که اشاره گر ماوس خود را روی دکمه مربوط به دانلود فایل قرار دهید و بعد با کلیک بر روی دکمه فایل خود را به صورت یک فایل فشرده دریافت خواهید رد با استفاده از نرم افزار Winrar می توانید از حالت فشرده خارج کرده و استفاده نمایید.برای تسهیل در امر دانلود پیشنهاد می شود که از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد فایل دریافتی، مانند خرابی لینک دانلود، می توانید دکمه ارسال گزارش را کلیک نمایید تا به مدیریت سایت انتقال داده شود و مشکل بر طرف شود.

دانلود موکاپ لوگو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان