کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر

تلفیق هنر کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر کلاهبرداری تلفیق هنر شرکت جعلی تلفیق هنر

کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر

 

کار جدیدی پیدا کردم، اگر خوب کار کنم، می توانم ظرف مدت کوتاهی بارم را ببندم، اکثرا این  را برای شروع این کار معرفی کردم، هیچ محدودیتی نداره هر چه تعداد بیشتر بشه سود پول تو هم بیشتر می شه، این شرکت مجوز هم داره و قانونی کار می کنه و خیلی ها عضوش شدن فقط کافیه یک خرید انجام بدی!.

 قانون شرکت های هرمی دارای مجوز را به سه سطح محدود کرده مراقب کلاهبرداران هرمی باشید.

اخذ هر گونه وجه و یا ما به ازا برای ورود به شرکت بازاریابی شبکه ای ممنوع است حداقل میزان خرید ماهیانه بازاریاب برای واجد شرایط شدن دریافت حق کمیسیون و پاداش تعیین می گردد پرداخت هرگونه حق کمیسیون و پاداش باید بر پایه فروش محصول شرکت و نه جذب بازاریاب باشد و هر گونه پرداختی ناشی از فروش ابزار های جانبی شرکت از کالاهای نمونه فروش ابزارهای فروش و تبلیغ و اموزش ممنوع است پرداخت حق کمیسیون و پاداش با توجه به شرح وظایف بازاریاب ها تا ۳ سطح محدود گردد

 

برسی مدارک مدیر عامل تلفیق و هنر

مدرک اول : مدرکی با عنوان مرکز سرت آکسفورد تحت لیسانس انگلستان که با هویت دامنه ای به اسم oxfordcert.co.uk اعتبار  و لینک داده شده . سایت رو باز کنید و ببنید به نظر میاد خب سایت مربوط به یک شرکت معتبر در انگلستانه ولی واقعیت چیه؟

محمد حسین ظلی ۰۹۱۲۴۲۳۱۷۴۳ فقط یکی از ان دسته افرادی است که درحال فروش مدارک جعلی با عناوین جعلی است، این افراد یه وب سایت ساده با زبان انگلیسی میزنن (ممکنه فردی رو هم انگلیس داشته باشن شرکتی رو هم ثبت کرده باشن که هزینش ان  ۳۰۰ پاند بیشتر نیست و از این سایت برای کلاهبرداری و فروش مدرک استفاده میکنن

تلفیق هنر

میزبانی این سایت در ایران می باشد و به راحتی بسیار زیبا یک طراحی خارجی طراحی کردن و در واقع این سایت اصلی اسکفورد انگستان نمی باشد بلکه شمارو به سایت خودشان هدایت میکنند.

سند اثبات جعلی بودن سایت و میزبانی در ایران

تلفیق
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
* پایگاه اینترنتی شرکت تلفیق هنر فیلتر شد

بارها گفته شده که تنها شرکت هایی که اخذ مجوز بازاریابی شبکه ای کرده اند و اسامی آنها در سایت رسمی اصناف ذکر شده است، اجازه فعالیت بازاریابی شبکه ای دارند و جز این، مابقی شرکت ها با هر عنوانی که ثبت شرکت کرده باشند، اجازه فعالیت به صورت شبکه ای و پرداخت پورسانت به صورت لایه ای ندارند و صرف ارائه محصول، مجوزی برای فعالیت آنها به صورت بازاریابی شبکه ای نیست.

در صورتی شرکت تلفیق هنر مشغول فعالیت بوده که اخیرا پایگاه اینترنتی شرکت تلفیق هنر به دلیل فقدان مجوز بازاریابی شبکه ای و فقدان جواز کسب لازم از اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی با اعمال مواد ۲۷ و ۸۷ قانون نظام صنفی فیلتر شد.

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی با اعلام این مطلب در کانال شخصی خود در ایتا نوشت: مرتضوی مدیر این شرکت با مراجعه به معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور ادعاهایی را در خصوص نحوه کار خود مطرح کرده و اعلام داشت که حاضر است با پذیرش شرایط قانونی مجوز بازاریابی شبکه ای را دریافت کند.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

«جواد جاویدنیا» در پاسخ به این ادعاها بیان داشت: بررسی تخصصی لازم انجام خواهد گرفت و در صورت احراز صحت این ادعا و انجام تغییرات لازم در راهبرد بازاریابی و ارائه تضمین های لازم همانند سایر شرکت های فعال در این زمینه، حمایت لازم برای صدور مجوز این شرکت به عمل خواهد آمد.

وی افزود: اما چنانچه خلاف آن اثبات شود، فیلترینگ رفع نخواهد شد و پرونده باید روند قانونی خود را دنبال کند.معاون دادستان کل کشور به اعضای این شرکت اعم از تولیدکنندگان و بازاریابان توصیه کرد تا تعیین تکلیف نهایی شرکت و مشخص شدن وضعیت از ادامه فعالیت خودداری کنند.وی اضافه کرد: تلاش خواهد شد هر چه سریعتر این موضوع تعیین تکلیف شود.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

البته مسئولیت فعالیت بدون مجوز بر عهده مدیران شرکت و لیدرهای اصلی آن خواهد بود و مدیران شرکت در صورتی که موفق به اخذ مجوز بازاریابی شبکه ای نشوند، خواهند توانست با تغییر راهبرد خود به حالت تک سطحی و بدون پرداخت سود به سایر بازاریابان سطوح قبل، پس از اخذ جواز کسب از اتحادیه کسب و کارهای فضای مجازی به کار خود ادامه دهند.

جاویدنیا افزود: به دنبال فعالیت شدید شرکت های هرمی شورای عالی امنیت ملی مصوب کرد نمونه های داخلی شرکت های بازاریابی شبکه ای با نظارت های لازم شکل بگیرد. بنابراین هرگونه فعالیت در زمینه بازاریابی شبکه ای بدون مجوز کمیته نظارت ممنوع است و با عاملان آن در چارچوب قانون برخورد خواهد شد.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

* نماد شرکت تلفیق هنر تعلیق شد

یک منبع آگاه در پلیس فتا نیز در گفت و گو با ایرنا درباره فعالیت شرکت تلفیق هنر، گفت: نماد الکترونیک این شرکت تمدید نشده است بر این اساس این نماد تعلیق شد و غیر قانونی بودن فعالیت آن همواره مورد تاکید کمیته و بازرسان وزارت صنعت، معدن و تجارت، پلیس آگاهی، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان و معاون امنیتی وزارت کشور و سایر دستگاه ها و نهادهای ذی ربط بوده است، درگاه سایت شرکت تلفیق هنر بسته شد و دفاتر و انبار پلمپ این شرکت نیز در تمام استان ها بسته شده است.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

* فعالیت شرکت های هرمی در قالب بازاریابی شبکه ای

 

سرهنگ مهدی شکیب رئیس اداره پیشگیری مرکز تشخیص‌ و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا در گفت و گو با خبرنگار انتظامی ایرنا در مورد فعالیت و مجوز شرکت های بازاریابی شبکه ای و تفاوت آنها با شرکت های هرمی، گفت: صدور گواهی و پروانه کسب فعالیت شرکت های بازاریابی شبکه ای به استناد آیین نامه اجرایی موضوع مواد ۲ و ۱۲ و تبصره ماده ۸۷ نظام صنفی صرفا به عهده کمیته نظارت بر شرکت های بازرایابی شبکه ای است.

وی با بیان اینکه برخی شرکت ها، قبل از اخذ مجوز برنامه می دهند و می گویند ما در این حیطه کار می کنیم، یادآور شد: اما بعد از اخذ مجوز در حیطه دیگری مشغول به کار می شوند و این امر تخلف است.

رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به شکل گیری فعالیت‌ های غیرقانونی در قالب شرکت‌های هرمی، گفت: در حالی که از نظر قانون فعالیت شرکت‌ های هرمی ممنوع است، این شرکت ‌ها در ترفند جدید خود تلاش دارند تحت عناوینی مثل بازاریابی شبکه ای با ادعای داشتن مجوز از دستگاه‌ ها و نهادهای مختلف از جمله پلیس فتا، فعالیت خود را گسترش داده و اعضای جدیدی برای فعالیت خود جذب کنند.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

سرهنگ شکیب افزود: این روزها شرکت ‌های هرمی در شبکه‌ های اجتماعی فعالیت گسترده‌ای داشته و تحت عنوان بازاریابی شبکه ‌ای کاربران شبکه‌ های اجتماعی را فریب می‌دهند، شرکت‌ های هرمی با استفاده از شعارها و تبلیغات بازاریابی شبکه ای فعالیت می‌ کنند در حالی که هیچ کدام از این شرکت ‌ها بازاریابی شبکه ‌ای نیستند و حتی مجوزی در این خصوص برای فعالیت ندارند.

وی اضافه کرد: این شرکت‌ها با در اختیار گذاشتن کالاهای کم ارزش یا کالاهای مجازی مثل پول مجازی و سکه‌های طلای مجازی هزینه‌ های زیادی را از اعضای خود طلب می ‌کنند و همان فعالیت هرمی را دنبال کرده و این نوع عملکرد آنها برای رد گم کردن است و برای توجیه عملکرد غیرقانونی خود دلایل واهی مثل تامین سرمایه در قالب تعاونی و تضمین همکاری برای فعالیت بیشتر را مطرح می ‌کنند.

امیدوارم این مطالب برای شما مفید واقع شود نظر شما درمورد کلاهبرداری تلفیق هنر چیست؟
کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر کلاهبرداری شرکت تلفیق هنر

دیدگاه کاربران
  • عباس یوسفی 23 ژانویه 2020 / 2:40 ق.ظ

    سلام .وقت بخیر .از جمع آوری اطلاعات و نشر آن سپاسگزارم. سوالی که از شما و نهادهای مربوط دارم اینه که در حال حاضر که سایت شرکت باز شده و دفاترش مشغول به فعالیت هستند تکلیف ما بازاریابها چیه. نه شرکت بیانیه ای از روند کار جواز میده نه خبرگزاریها خبری اعلام میکنند .تمام خبرها مربوط به قبل هست .چرا موضوع به این مهمی اطلاعرسانی نمیشه و همه جا اعلام میکنن شرکت پلمپه و سایت فیلتر .بسیار خب حالا که فیلتر رفع شده و شرکت فعال تکلیف چیه اگر جواز ندارن چرا اجازه فعالیت صادر شده اگر دارن چرا نمیزارن تا هگه ببینن و بدونن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان