دانلود افکت متن Suicide Squad

افکت متن Suicide Squad افکت متن سینمایی دانلود افکت متن دانلود افکت متن Suicide Squad

دانلود افکت متن Suicide Squad

دانلود افکت متن با سلام خدمت همراهان همیشگی زونکن امروز با شما هستیم با یک افکت متن Suicide Squad سینمایی جوجه خودکشی امیدوارم از این افکت متن جوجه خودکشی نهایت استفاده رو ببرید و لذت ببرید

افکت متن سینمایی Suicide Squad

این اثر افکت متن سینمایی Suicide Squad در مورد طراحی شما است.
بیوگرافی امروز توسط یک فیلم معروف به نام خودکشی الهام گرفته شده است. همه ما این فیلم فوق العاده عالی را دوست داریم، اعتراف می کنیم. مجموعه متن متن مورد علاقه خود را با این اثر متنی سینمایی متشکل از خودکشی غنی سازی کنید.متن خود را ببندید، نه تنها متون خود، بلکه آرم ها، اشکال، بردارها و هر نوع لایه ای که می خواهید. ما توصیه می کنیم که این اثر متنی با استادانه طراحی را از دست ندهید.

 

اطلاعات افکت متن سینمایی

  • Format: Layered PSD
    Size: 44 MB
    Dimensions: 2000×۱۵۰۰ Pixels
    Smart Objects: Yes
    Minimum Photoshop Version: CS3

نحوه دانلود افکت متن Suicide Squad برای دریافت فایل طرح پیش نمایش مورد نظر و اطلاعات مربوط به اندازه و حجم فایل کافیست که اشاره گر ماوس خود را روی دکمه مربوط به دانلود فایل قرار دهید و بعد با کلیک بر روی دکمه فایل خود را به صورت یک فایل فشرده دریافت خواهید رد با استفاده از نرم افزار Winrar می توانید از حالت فشرده خارج کرده و استفاده نمایید.برای تسهیل در امر دانلود پیشنهاد می شود که از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد فایل دریافتی، مانند خرابی لینک دانلود، می توانید دکمه ارسال گزارش را کلیک نمایید تا به مدیریت سایت انتقال داده شود و مشکل بر طرف شود.

دانلود موکاپ لوگو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان