دانلود افکت متن فانتزی

افکت متن کارتون دانلود افکت متن افکت متن الیس دانلود افکت متن فانتزی

دانلود افکت متن فانتزی

دانلود افکت متن با سلام خدمت همراهان همیشگی زونکن امروز با شما هستیم با یک افکت متن الیس بی نظیر کارتونی امیدوارم از این افکت متن الیس استفاده و لذت ببرید

افکت متن فانتزی

این اثر افکت متنی فانتزی در مورد طراحی شما است. آیا از افکت متن های سحر و جادو هم دوست دارید؟ آیا دوست دارید یک طراحی سبک فانتزی مانند افکت متن کارتون آلیس در سرزمین عجایب یا چیزی ایجاد کنید؟ این PSD بسیار دقیق به شما کمک می کند تا طرح های کارتونی را ایجاد کنید و آن را در همه جا، آرم ها، نوع سینما، بازی ها و غیره قرار دهید.اجازه دهید مجموعه شما توسط زیبایی شما گسترش یابد.

اطلاعات افکت متن کارتون

  • Format: Layered PSD
    Size: 22 MB
    Dimensions: 2000×۱۵۰۰ Pixels
    Smart Objects: Yes
    Minimum Photoshop Version: CS3

نحوه دانلود افکت متن فانتزی برای دریافت فایل طرح پیش نمایش مورد نظر و اطلاعات مربوط به اندازه و حجم فایل کافیست که اشاره گر ماوس خود را روی دکمه مربوط به دانلود فایل قرار دهید و بعد با کلیک بر روی دکمه فایل خود را به صورت یک فایل فشرده دریافت خواهید رد با استفاده از نرم افزار Winrar می توانید از حالت فشرده خارج کرده و استفاده نمایید.برای تسهیل در امر دانلود پیشنهاد می شود که از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد فایل دریافتی، مانند خرابی لینک دانلود، می توانید دکمه ارسال گزارش را کلیک نمایید تا به مدیریت سایت انتقال داده شود و مشکل بر طرف شود.

دانلود موکاپ لوگو
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان